אודות

ציקצק השכרות חברת הנדל”ן הגדולה בקריות המתמחה בהשכרת נכסים

‘צ’יק צ’ק השכרות’ הינה חברת תיווך המתמחה בהשכרת נכסים בהתאמה אישית באזור הקריות. החברה הוקמה לפני שנה מתוך הבנת הצורך ההולך וגובר בשוק השכירויות לקבלת שירות הוגן, שקוף, ויעיל. חברתנו נוסדה על ערכי האמינות, החדשנות והאיכות, וככזאת אנו מאמינים שלכל אדם באשר הוא מגיע שקט נפשי וביטחון בעסקה כה משמעותית.

בכדי לספק לקהל לקוחותינו את השירות והמוצרים ברמה הגבוהה ביותר, ובעיקר באופן המותאם אישית לצרכיהם, פיתחנו את שיטת ‘FIX MATCH’, המקנה לקהל לקוחותינו תהליך ברור, מהיר ואפקטיבי. השיטה כוללת שלושה שלבים:

  1. ניתוח ואפיון צרכי הלקוח, לצד מחקר שטח ממוקד
  2. ליווי בירוקרטי, משפטי ופיננסי
  3. יצירת חיבור מושלם בין משכיר לשוכר – חתימת חוזה

כחברה שחרטה על דגלה את ערכי האמינות, החדשנות והאיכות, אנו דוגלים במודל ה- ONE STOP SHOP, שבו כל הפעולות מתבצעות תחת קורת גג אחת. מודל זה מאפשר לנו לשלוט בכל חלק בתהליך, ובעיקר לקחת אחריות מלאה. העבודה במודל זה נוצרה מתוך תחושת המחויבות והאחריות שלנו  כלפי לקוחותינו.

בכדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים אותם הצבנו, מירב ההשקעה ותשומת הלב שלנו מושקעת בצוות המקצועי של החברה. לרשותכם יעמוד מנעד רחב של אנשי מקצוע מכל התחומים, אשר יתנו מענה מקצועי, שירותי ואיכותי בכל שלב בדרך לדירה החדשה, או להשכרת הנכס שלכם.

אנו מאמינים באמת ובתמים, שלפני הכול, הדבר החשוב ביותר הוא אמון ויחסים טובים בין אנשים. ומתוך האמת הזאת אנחנו פועלים בכל יום.

דילוג לתוכן