תאריך המאמר

נדל”ן עסקי להשכרה – ככה עושים את זה נכון!

רגע לפני שאתם חותמים על עסקת נדל”ן עסקי להשכרה בחרנו מספר נקודות חשובות שיעזרו לכם להגיע לעסקה הטובה ביותר.

כאשר בחרתם לפתוח את החברה או העסק שלכם סביר להניח שבניתם תכנית עסקית ובה מטרות שיעזרו לכם להצליח, עסקת נדל”ן עסקי מושפעת מלא מעט מרכיבים ולכן חשוב בעיקר במקרה זה לתכנן את התהליך בצורה הנכונה ביותר.

רגע לפני שאתם ניגשים לחפש נדל”ן עסקי אנחנו ממליצים לכם לחשוב על המשתנים הבאים:

מיקום הנכס – נדל”ן עסקי מיועד למלא צורך עסקי ולא למטרות דיור. לכן עליכם לקחת בחשבון מהי המטרה העסקית שלכם? האם מדובר במבנה שאליו צריכים להגיע לקוחות וכתוצאה מכך הוא צריך להיות ממוקם במיקום מרכזי יותר ובהכרח עלות השכירות שלו תהא גבוהה יותר, או שמדובר במבנה תעשייתי או מחסנים שעבורם יש פחות חשיבות היכן ממוקם הנדל”ן העסקי ואז ההמלצה היא לשכור נדל”ן שאינו ממוקם במרכז העיר ובכך להפחית את העלויות בצורה משמעותית.

חלוקת המבנה – האם אתם מחפשים עסק שיכלול מספר חללים שונים כגון אזור קבלה, משרדים ואזור תפעולי או שאתם זקוקים למבנה פתוח שישמש לאחסון?

תקציב – בסופו של דבר, כבכל פעילות עסקית, עליכם להבין מהו התקציב שעומד לרשותכם כאשר אתם ניגשים להשכיר נדל”ן מסחרי, לרבות כל ההוצאות הקשורות במבנה.

 

כאשר מצויות בידכם התשובות לשאלות אלו, אתם צריכים לבחור בשיטת החיפוש המתאימה עבור הנכס: האם אתם מעוניינים לחפש נכסים מתאימים בלוחות נדל”ן מסחרי כדוגמת לוח dirotbakrayot  נדל”ן מסחרי לעסקים או שאתם מעדיפים לפנות לעזרתו של מתווך אשר מתמחה בעסקאות מסוג זו.

כמובן שלשכירת שירותיו של מתווך נדל”ן מסחרי ישנה חשיבות רבה, הוא יוכל להבין יחד איתכם את הצרכים, לחפש עבורכם נכסים מתאימים לדרישות ולדאוג לסיור בנכס כל זאת בזמן שאתם ממשיכים לעשות את העבודה שלכם, זכרו בעולם העסקים זמן שווה כסף!

כאשר אתם יוצאים לסיור לאיתור נדל”ן מסחרי אנו ממליצים שתגיעו לראות את המקום מספר פעמים, בשעות שונות של היום מה שיספק לכם הבנה חשובה לגבי עומסי תנועה באזור, פעילות של עסקים שכנים ואף לראות את הנכס בתנאי אור וחושך – לדברים אלה יש ערך רב בעת השיקול הסופי בנוגע להשכרת הנכס המתאים עבור העסק שלכם.

דילוג לתוכן