עלינו

ראש שקט, חברת הנדל"ן הגדולה בקריות. מתמחים בהשכרה ומכירת דירות וניהול נכסים.

ראש שקט

ראש שקט, הינה חברת תיווך המתמחה בהשכרת נכסים ובמכירת נכסים בהתאמה אישית באזור הקריות. כמו-כן לחברה שירות ניהול נכסים. החברה הוקמה בשנת 2020 מתוך הבנת הצורך ההולך וגובר בשוק השכירויות לקבלת שירות הוגן, שקוף, ויעיל.

חברתנו נוסדה על ערכי האמינות, החדשנות והאיכות, וככזאת אנו מאמינים שלכל אדם באשר הוא מגיע שקט נפשי וביטחון בעסקה כה משמעותית.

FIX MATCH

בכדי לספק לקהל לקוחותינו את השירות והמוצרים ברמה הגבוהה ביותר, ובעיקר באופן המותאם אישית לצרכיהם, פיתחנו את שיטת 'FIX MATCH', המקנה לקהל לקוחותינו תהליך ברור, מהיר ואפקטיבי.

השיטה כוללת שלושה שלבים:
  1. ניתוח ואפיון צרכי הלקוח, לצד מחקר שטח ממוקד
  2. ליווי בירוקרטי, משפטי ופיננסי
  3. יצירת חיבור מושלם בין משכיר לשוכר – חתימת חוזה


כחברה שחרטה על דגלה את ערכי האמינות, החדשנות והאיכות, אנו דוגלים במודל ה- ONE STOP SHOP, שבו כל הפעולות מתבצעות תחת קורת גג אחת. מודל זה מאפשר לנו לשלוט בכל חלק בתהליך, ובעיקר לקחת אחריות מלאה. העבודה במודל זה נוצרה מתוך תחושת המחויבות והאחריות שלנו  כלפי לקוחותינו.

למה דווקא ראש שקט?

סטנדרטים גבוהים, השקעה ואמון!

בכדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים אותם הצבנו, מירב ההשקעה ותשומת הלב שלנו מושקעת בצוות המקצועי של החברה. לרשותכם מנעד רחב של אנשי מקצוע מכל התחומים, אשר יתנו מענה מקצועי, שירותי ואיכותי בכל שלב בדרך לדירה החדשה, או להשכרת הנכס שלכם.

אנו מאמינים באמת ובתמים, שלפני הכול, הדבר החשוב ביותר הוא אמון ויחסים טובים בין אנשים. ומתוך האמת הזאת אנחנו פועלים בכל יום.

דילוג לתוכן